Het wijnhuis Cappanera ligt in het hart van Puglia. Midden in dit gebied liggen de pittoreske wijngaarden. Daarin groeien de primitivo- en negroamarodruiven onder de grote warme zon, daardoor krijgen ze de rijpe warme smaak. Mede doordat de zon de wijnen veel warmte en kracht geeft zijn er veel liefhebbers voor deze wijnen. Cappanera Nero di Troia is een voorbeeld voor een wijn uit dit gebied die zeer toegankelijk en lekker is.
In Puglia maakt Cappanera een diversiteit aan wijnen zoals:
Cappanera Primitivo
Nero di Troia
Primitivo di Manduria
Deze wijnen zijn allemaal zeer toegankelijk met de Nero di Troia als goed voorbeeld van een lekker volle wijn. In tegenstelling tot de Primitivo di Manduria, deze is krachtig en vol van smaak. Deze wijn is gemaakt van 100% primtivo-druiven. Dit zorgt voor veel fruitigheid in de wijn met een zwoele en krachtige afdronk.
PUGLIA IS ZEER POPULAIR
Op dit moment is het wijngebied Puglia zeer in trek doordat de wijnen dus makkelijk drinkbaar zijn. Dit komt door de blootstelling aan de zon en de warmte in het gebied. De populariteit van het gebied neemt extreme vormen aan door de zeer betaalbare wijnen waar iedereen voor valt. Naast de toegankelijke wijnen heeft het gebied ook meerdere krachtige wijnen met veel diepgang.